S

KNAUF GIPSO KARTONAS

sausas betonas - akcija visas gipso kartonas-ispardavimas
Prekybos centras VEDRANA
Liepkalnio 35a Vilnius
PRISTATYMO PASLAUGA VISOJE LIETUVOJE
Super akcija
 • Knauf Gipso Kartonas Super Kaina VilniujeKnauf GKF Red Aprašymas

  Knauf Red (GKF) – atspari ugniai gipskartonio plokštė. Ją sudaro gipso branduolys su stiklo pluoštu (mechaniniam atsparumui ir atsparumui ugniai padidinti) ir raudonos spalvos kartoninis paviršius. Plokštės tipas – DF. 

  Knauf Red plokštė skirta vidaus patalpoms: sienoms, pertvaroms ir luboms. 
  Plokštė tinka sienoms, pertvaroms ir luboms ant karkaso, mansardoms, kabamosioms luboms įrengti po „juodosiomis“ lubomis arba medinėmis sijomis, taip pat pritaikyta šachtinių sienų konstrukcijoms. 
  Taip pat gali būti klijuojama ant betono, mūro klijais Knauf Perflix.

  Matmenys: 
  2600 x 1200 x 12,5  
  3000 x 1200 x 12,5 

 • Knauf Gipso Kartonas Super Kaina VilniujeKnauf GKB Brown Aprašymas

  Knauf BROWN (GKB)– gipskartonio grindų plokštė 

  Knauf Brown (Bodenplatte GKB) gipskartonio plokštė pasižymi ypatingu atsparumu spaudimui ir yra skirta sausoms grindims įrengti. Plokštę sudaro gipso šerdis su stiklo pluošto siūlais (mechaniniam ir atsparumui ugniai padidinti) ir rudos spalvos kartoninis paviršius. Plokštės tipas – DIR. 

  Knauf Brown plokštė skirta naudoti Knauf sausų grindų sistemoje.Tai vienas greičiausių grindų klojimo būdų, nes atliekant darbus nėra priverstinių pertraukų, pavyzdžiui, grindims išdžiūti. 
  Galutinę dangą (plyteles, laminatą, linoleumą ir kt.) galima pradėti kloti jau kitą dieną po sausų grindų klojimo. Todėl tiek naujos statybos, tiek rekonstrukcijos metu sutrumpinamas bendras statybos laikas. 
  Dirbant su Knauf Brown nereikia specialių instrumentų. Knauf Brown apdirbama taip pat, kaip ir kitos Knauf gipskartonio plokštės.

  Matmenys: 12,5 2000 x 900

 • Knauf Gipso Kartonas Super Kaina VilniujeKnauf GKB Mini Aprašymas

  Knauf White MINI gipskartonio plokštė. Naudojama sienų, lubų apdailai, taip pat pertvaroms montuoti. Matmenys – 90 x 130 cm, storis – 1,25 cm, svoris – apie 10 kg/m2. Paprasta vežti: plokštė telpa į mašinos bagažinę! Lengva nešti: MINI plokštė tilps į liftą! Patogu montuot. 

  Matmenys: 1300 x 900 x 12,5 

 • Knauf Gipso Kartonas Super Kaina VilniujeKnauf GKB White Aprašymas

  Knauf White (GKB) – standartinė gipskartonio plokštė su plačiausiomis panaudojimo galimybėmis, skirta sienų ir lubų apdailai. Plokštę sudaro gipso branduolys su kartono paviršiumi. Plokštės tipas – A. 

  Knauf White plokštė skirta vidaus patalpoms: sienoms, pertvaroms ir luboms. 
  Plokštė tinka sienoms, pertvaroms ir luboms ant karkaso, mansardoms, kabamosioms luboms įrengti po „juodosiomis“ lubomis arba medinėmis sijomis, taip pat pritaikyta šachtinių sienų konstrukcijoms. Taip pat gali būti klijuojama ant betono, mūro klijais Knauf Perflix.

  Matmenys
  2000 x 1200 x 125
  2500 x 1200 x 125 
  2600 x 1200 x 125 
  2700 x 1200 x 125 
  2800 x 1200 x 125 
  3000 x 1200 x 125 

 • Knauf Gipso Kartonas Super Kaina VilniujeKnauf GKBI Green Aprašymas

  Knauf Green (GKBI) – atspari drėgmei, pelėsiui ir grybeliui gipskartonio plokštė. Plokštę sudaro impregnuotas gipso branduolys su ≤10 proc. vandens įgėrimo galimybėmis ir žalios spalvos kartono paviršius. Plokštės tipas – H2.

  Knauf Green plokštė skirta vidaus patalpoms: sienoms, pertvaroms ir luboms. Naudojama drėgnose patalpose (virtuvėse, vonios kambariuose ir kt., kur drėgmė nėra ilgalaikė). Plokštė netinkama pastovios drėgmės patalpose (pirtys, baseinai, viešos dušinės ir kt.), kur ciklinė drėgmė ilgesnė nei 6 valandos. Tuo atveju naudojama Knauf Aquapanel Indoor cementinė plokštė.

  Knauf Green plokštė tinka sienoms, pertvaroms ir luboms montuoti ant karkaso, mansardoms, kabamosioms luboms įrengti po „juodosiomis“ lubomis arba medinėmis sijomis, taip pat pritaikyta šachtinių sienų konstrukcijoms. Taip pat gali būti klijuojama ant betono, mūro sienos klijais Knauf Perflix.

  Matmenys: 
  2000 x 1200 x 125
  2600 x 1200 x 125
  3000 x 1200 x 125